2. Figure 1 – Medical Images – знахідка для лікарів,інтернів, студентів і медичного персоналу. Тут зібрано візуальний архів зображень, які стануть в нагоді при діагностиці багатьох захворювань. Це особливо важливо, коли зустрічаєшся з рідкісними або малопоширеними захворюваннями.
З цією програмою зручно обмінюватися інформацією з колегами в освітніх цілях. Ви можете переглядати, коментувати і ділитися зображеннями з іншими фахівцями, використовуючи візуальну базу Figure 1. Також програма забезпечує конфіденційність пацієнта за допомогою автоматичного блокування особи і усунення ідентифікуючої інформації, що забезпечує повний захист особистих даних.
3.Doctor HYPERLINK "https://doctorbooster.com/home" HYPERLINK "https://doctorbooster.com/home"Booster – професійний інструмент для сучасних лікарів. Адже тепер все найважливіше в вашому гаджеті завжди під рукою: історії хворіб, дистанційна відправка на аналізи, створення шаблонів для економії часу, електронні призначення, розклад прийомів, статистика, медичні довідники і класифікатори МКХ - 10, ICPC - 2, створення медичних подій.
Особливість програми в тому, що дані зберігаються під надійним захистом по відбитку пальця. При цьому знайти потрібну інформацію можна легко і швидко. Doctor Booster розроблений в Україні командою IT експертів та націлений на лікарів-практиків різних спеціальностей.
4. Medical Terminologies – довідкове керівництво, де зібрані всі медичні терміни. Тут ви знайдете пояснення невідомих слів і виразів з медичної сфери. Особливо актуально для студентів медиків. Відкриваєте і шукаєте потрібне слово.
5.Read by QxMD – у вас є можливість мати доступ до профільної літератури, актуальних досліджень, новітнім оглядам. Це цінне джерело для професіоналів і тих, хто бажає знати, що відбувається в світі медицини.
Додаток впорядковує всю медичну літературу. Завдяки формату журналу, програма дозволяє читати і завантажувати дослідження і статті з різних куточків світу.
Додаток дає безкоштовний доступ до великої кількості контенту, завдяки якому лікарі дізнаються новини по їх спеціальності або можуть систематизувати всі наявні дані. Read - безкоштовний додаток, але деякі опції можуть вимагати індивідуальної передплати.
Чи потрібно сучасному лікарю медичні додатки в своєму гаджеті? Можливо це тільки питання часу.
Але навіщо позбавляти себе можливостей вдосконалити, полегшити, свою роботу, забувши про рутину?